fbpx

 

 

Spoznať zákutia najnovších technologických vymožeností môže byť náročné ale nie nemožné. Firma iFox s.r.o. prináša na slovenský trh modernú technológiu v podobe 3D tlačiarní a skenerov, vďaka čomu spôsobila radosť už v nejednej detskej izbe alebo prispela k úspešnému projektu v kanceláriách. Niektorí si dokonca vybudovali takú lásku k týmto strojom, že by z nich chceli vyťažiť čo najviac. Na tejto ceste Vás môže sprevádzať odborný tým prostredníctvom školenia.

Komárňanská firma iFox s.r.o. sa vďaka svojím 3D tlačiarňam a skenerom dostala do povedomia nie len Komárňanov, ale aj celého Slovenska a Maďarska. Vo svojom portfóliu ponúka firma túto kvalitnú a modernú technológiu, a nakoľko chcel tím vyhovieť požiadavkám klientov, tak zaviedli aj novinky v oblasti servisu pre klientov. „Čím ďalej, tým viac zákazníkov, ktorí si zakúpili naše 3D tlačiarne, sa pýtalo na následnú klientskú podporu a kurzy tlače,“ hovorí na úvod Roland.

A keďže prioritou vo firme je nie len dodanie kvalitných produktov za výhodné ceny, ale aj následný servis, podpora a výučba ohľadom práce s 3D tlačiarňami, tak tím spustil už aj blog. Tam fanúšikovia tejto technológie nájdu cenné rady pre výber správneho materiálu na tlač alebo aj tipy na darčekové predmety z 3D tlače. Vytvorili aj stránku podpory, kde sú dostupné návody na použitie pre jednotlivé modely, profily a softvéry. Nakoľko je firma veľmi otvorená inováciám, vedomostiam a pokroku, tak medzi svoje služby zaradila aj exkluzívnu novinku v kraji, a tým je kurz 3D tlače. „V našom okolí nie je možnosť zaškolenia ohľadom 3D tlačiarní a tak sme sa rozhodli, že od 15. februára budeme takéto kurzy prinášať firmám, školám, jednotlivcom i skupinám. Na novej adrese našej firmy sa nachádza priestor aj na prácu s jednotlivými druhmi 3D tlačiarní, ale aj priestor pre prednášky,“ hovorí Roland o novej službe.

Keďže sa firma teší značnej obľube na Slovensku, ale aj v susednom Maďarsku, tak kurzy budú dostupné v slovenskom a aj maďarskom jazyku, pričom ich obsahom budú všetky aspekty ohľadom 3D tlače, počnúc zoznámením sa s tlačiarňou, až po samotnú tlač projektov. Záujemcov budú školením sprevádzať Roland a Gábor, ktorí sú členmi tímu už od jeho začiatku , pre nich nepredstavujú iba prácu, ale aj zábavu a zaujímavé vyplnenie voľného času. „Nakoľko sme obaja rodičmi a deti sú našou prioritou, tak sme pripravili pre školy výhodné interaktívne kurzy 3D tlače, ktoré prispôsobujeme študentom podľa ročníkov,“ dopĺňa Roland. Samozrejmosťou, v týchto časoch, bude aj online školenie, ktoré bude dostupné od 1. marca. Pre zákazníkov, ktorí si zakúpia 3D tlačiareň má iFox s.r.o. pripravenú aj špeciálnu zľavu -50% na školenie.

O aktualitách zo sveta 3D tlačiarní informuje iFox s.r.o. aj na svojej Facebookovej stránke Iteam, kde sa podľa Rolandových slov môžu fanúšikovia od 15. februára tešiť na súťaž o atraktívne 3D perá. Samotná firma so showroomom sa nachádza na novej adrese Podzáhradná 36, Nová Stráž-Komárno. Viac informácií nájdete na stránke www.ifox.sk alebo členovia tímu Vám radi odpovedia na Vaše otázky prostredníctvom emailu info@ifox.sk a tel. čísla +421 901 770 809.

Cenník a zameranie kurzu

Individuálne aj skupinová lekcie 3D tlače s praktickými ukážkami. Lekcie podľa vyžiadania v slovenskom,  alebo v maďarskom jazyku. 

 • Zoznámenie sa s 3D tlačiarňami 
 • Základy obsluhy 3d tlačiarne 
 • Výber správneho materiálu pre 3D tlač tlač 
 • Zoznámenie sa s obslužnými programami pre 3D tlač
 • Príprava 3D modelu pre tlač 
 • Nastavenie tlačiarne pre 3D tlač 
 • Tlač 3D modelu 
 • Základná údržba 3D tlačiarne
 • Dospelá osoba – 49€ / osoba
 • Deti 1 – 9 ročník ZŠ – 39€ / osoba
 • Skupinová lekcia (max. 4 osoby) – 39€ / osoba
 • Pre firmy (skupina, alebo individuálne)  – 149€ / 5 osôb maximum
 • Školská hodina 3D tlače – 99€